Tvárnenie kovov

0 položiek

LISOVANIE - tvárnenie kovov

Na výstredníkových lisoch zabezpečujeme lisovanie plechov a kovov, ohýbanie, strihanie a tvarovanie kovových súčiastok. Používame lisy s menovitou silou 250kN, 400kN, 630kN, 1000kN, 1600kN, 2500kN od výrobcov Šmeral Trnava, Šmeral Brno, VSS Košice, ZTS Košice typových rád LEN 25C, LEN 40C, LEN 63C, LEXN 100C, LE 160, LEK 160, LE 250, LEK 250.

Excentrický lis LE 160 C

LE 160 C

OHRAŇOVANIE

Disponujeme technológiou pre ohýbanie a ohraňovanie oceľových prístrihov plechov a výpalkov.

Veľká presnosť prác spolu so širokou paletou dostupných nástrojov umožňuje riešiť množstvo tvarov a ohybov.

Hydraulický ohraňovací lis HACO 40T

Haco PPM 300

Umožňuje ohýbanie plechov menovitou silou 400 kN pri dĺžke ohraňovania 2000 mm, do hrúbky 4 mm (konštrukčná oceľ). Ohraňovanie plechu prevádzame na zakázku, vždy prispôsobené individuálnym potrebám každého z našich zákazníkov.

OHÝBANIE

Ohýbačka Plechu XONM 2000/2B

Ohýbačka

Umožňuje ohýbanie plechov dĺžky 2000mm, do hrúbky 2mm.

Dokončovacie práce

Závitovanie
Zváranie MIG/MAG

Technológia zvárania v ochrannej atmosfére pulznými poloautomatmi SAF Optipulse umožňuje efektívne a rýchle zváranie identických ale i rôznych typov materiálov navzájom.

Omielanie
Odmasťovanie
Kompletizácia a balenie

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie