Servis a opravy lisov

Servis a opravy lisov

 

- servis lisov, opravy lisov výstredníkových a hydraulických

Tieto práce vykonáva tím vysoko kvalifikovaných pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Nakoľko vykonávame aj overovanie bezpečnostných parametrov tvárniacich strojov v prevádzke podľa STN 21 0700 (výstredníkový lis, hydraulický lis, profilové nožnice, tabuľové nožnice, ohraňovací lis, ...) formou meraní stroja, dokážeme veľmi presne zistiť stav stroja a opotrebenie jednotlivých jeho častí.

 

Ďalej vykonávame:

- pravidelné ročné technické prehliadky výstredníkových lisov a tvárniacich zariadení

- elektrorevízie výstredníkových lisov, tvárniacich strojov a  ostatných zariadení

-  výmenu spojkových a brzdových pružín u výstredníkových lisov v zmysle prílohy normy STN 21 0700 / ST SEV 4849-84 / jedenkrát v kalendárnom roku

-  rekonštrukcie výstredníkových lisov podľa platných európskych noriem priamo u zákazníka alebo formou výmeny lisu

- úpravy výstredníkových lisov a automatizačných zariadení podľa požiadavky zákazníka v zmysle platných noriem

- v prípade zmluvného vzťahu Vám poskytneme zľavu na nákup náhradných dielov.

 

1. Štandardný servis

Prvým krokom je štandardný servis po poruche na vysokej úrovni, ktorý predstavuje základ poskytovaných služieb.

2. "Servisná linka"

Druhým krokom je služba "servisná linka", kde už aj v súčasnosti zabezpečujeme odborný servis prostredníctvom telefónu, kde častokrát spoločným úsilím vyriešime problémy so strojom bez nášho priameho zásahu.

3. Prevencia

Poruchy stroja sú často spôsobené najmä zanedbaním povinností obsluhy alebo nesprávnou údržou (zlé mazanie, čistenie, opotrebenie, atď.). Podľa nás najefektívnejším nástrojom, ktorým sa dajú tieto aspekty minimalizovať, sú PREVENTÍVNE PREHLIADKY. Vytvorením modelu záručnej a pozáručnej prevádzky stroja naplánujeme čo najefektívnejší rozsah prevencie za účelom zvýšenia celkovej efektivity zariadenia, kde môžeme sledovať pomer času kedy je stroj v prevádzky schopnom stave oproti stavu, kedy je stroj v poruche. Samozrejmosťou sú minimálne doby čakania na náhradné diely, ktoré spadajú do záruky stroja. Pred skončením záručného obdobia je efektívne vykonať komplexnú preventívnu prehliadku a vzniknuté nedostatky odstrániť ešte v záručnej dobe. V rámci komplexných riešení ponúkame aj službu – komplexná starostlivosť, ktorá predstavuje prevencie a údržby celého strojného parku.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie